Infolinia22 185 51 56
Infolinia
55591876
Łódź - Tel. 22 185 51 56 (nr wew. 3)
Pon.- Pt. 9.00-17.00, Sob. nieczynne
0
Twój koszyk jest pusty

Reklamacje i zwroty

Jeśli zakupiony w Ajkomp towar nie spełnia Twoich oczekiwań, masz 14 dni na zwrócenie go bez podawania przyczyny. W takim przypadku prosimy o wypełnienie oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość i odesłanie paczki na wskazany w formularzu adres. Zwracany towar powinien być w stanie niezmienionym. Sklep nie przyjmuje zwrotów towarów, których po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; produktów, które zostały przerobione, zmodyfikowane na życzenie klienta; oprogramowania i innych nośników danych, których opakowanie zostało otwarte; oprogramowania dostarczonego drogą cyfrową.

Jeżeli towar zakupiony w Ajkomp towar posiada gwarancję producenta, wówczas należy postępować zgodnie z instrukcją i wskazówkami zamieszczonymi w karcie gwarancyjnej. Dane o lokalizacji placówek serwisowych danego producenta znajdują się zazwyczaj w karcie gwarancyjnej lub dokumentacji produktu. W celu ułatwienia Klientom sklepu Ajkomp kontaktu z producentem, poniżej zamieszczamy dane kontaktowe do poszczególnych producentów.

Jeżeli otrzymany towar posiada wady lub uszkodzenia powstałe w czasie dostawy, należy odesłać go przesyłką pocztową na adres wskazany przez dział reklamacji. Ajkomp nie przyjmuje przesyłek za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego zwracamy natychmiast po otrzymaniu przesyłki i pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni. W przypadku gdy uszkodzenie nie wynika z winy nabywcy lub użytkownika sprzętu, towar zostanie wymieniony na nowy. W przypadku towarów posiadających fabryczną gwarancję producenta, proces reklamacyjny jest realizowany przez producenta zgodnie z jego zasadami reklamacji.

"Ogłoszenia, reklamy, cenniki i inne informacje, zamieszczone na stronach sklepu internetowego www.ajkomp.pl, poczytuje się w razie wątpliwości nie za ofertę, lecz za zaproszenie do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu cywilnego). Nie stanowią one również zapewnienia sprzedawcy w rozumieniu ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego."
AJKOMP.PL © 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone.