Infolinia22 185 51 56
Infolinia
55591876
Łódź - Tel. 22 185 51 56 (nr wew. 3)
Pon.- Pt. 9.00-17.00, Sob. nieczynne
0
Twój koszyk jest pusty

Czas realizacji

Czas realizacji zamówienia zgodnie z postanowieniami regulaminu wynosi od 1 do 7 dni roboczych. Dokładamy wszelkich starań, aby czas w jakim towar znajdzie się u Państwa, nie przekroczył 48h, tj. 2 dni roboczych. Dni robocze to dni od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem sobót, niedziel, świąt oraz dni ustawowo wolnych od pracy. W sytuacji, gdy czas realizacji zamówienia będzie przekraczał 48h, klient zostanie przez nas o tym poinformowany.

Sklep ajkomp.pl nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie wynikające z przyczyn od nas niezależnych. Dostawy realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD/Siódemka, czasem może zdarzyć się opóźnienie w dostawie wynikające ze strony spedytora.

Zamówienia można odebrać osobiście w salonie sprzedaży w Warszawie na Al. Jana Pawła II 43A/22A (Pasaż Muranów, I piętro) lub w Łodzi przy ul. Piłsudskiego 54 - po uprzednim uzyskaniu potwierdzenia mailowego.

"Ogłoszenia, reklamy, cenniki i inne informacje, zamieszczone na stronach sklepu internetowego www.ajkomp.pl, poczytuje się w razie wątpliwości nie za ofertę, lecz za zaproszenie do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu cywilnego). Nie stanowią one również zapewnienia sprzedawcy w rozumieniu ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego."
AJKOMP.PL © 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone.