Infolinia22 185 51 56
Infolinia
55591876
Łódź - Tel. 22 185 51 56 (nr wew. 3)
Pon.- Pt. 9.00-17.00, Sob. nieczynne
0
Twój koszyk jest pusty
Pomoc

Zamówienie towaru w naszym sklepie zapewnia Ci możliwość jego zwrotu bez podania przyczyny.

poznaj szczegóły

Dowiedz się dlaczego zakupy w AJKOMP.PL zapewniają 100% bezpieczeństwa.

  • Towar z oficjalnych dystrybucji z polską gwarancją
  • Szybka i bezpieczna realizacja zamówień
  • Ubezpieczona przesyłka kurierska
  • Możliwość 14 dniowego zwrotu
  • Ponad 7 letnie doświadczenie w branży IT

Firma

Firma AJKOMP powstała w 2008 r. w odpowiedzi na stale rosnące potrzeby i dynamiczny rozwój rynku e-commerce. Naszym celem jest dostarczanie najlepszych rozwiązań technologicznych prosto do domu klientów. Cechują nas energia, elastyczność, szeroka zdywersyfikowana oferta produktowa oraz profesjonalna obsługa z szybką dostawą. W naszym sklepie znajdziesz nie tylko najnowsze produkty IT, komputery, laptopy, tablety, telewizory etc. Dzięki AJKOMP też wyposażysz kuchnię w najnowocześniejszy sprzęt AGD. Naszą misją jest dostarczać taki sprzęt komputerowy, RTV i AGD, jaki sami chcielibyśmy mieć we własnym zaciszu domowym.

AJKOMP współpracuje z największymi firmami komputerowymi w Polsce i na świecie. Posiadamy statusy oficjalnych partnerów m.in. Acer (Acer Point GOLD), Dell (Dell Partner Direct), Intel (Expert - GOLD), Lenovo (Business Partner), Fujitsu, Siemens (Business Partner), Toshiba (Business Partner). W 2013 r. otrzymaliśmy nagrodę w kategorii debiuty roku Lenovo Premium Business Partners, a w 2014 r. odebraliśmy Lenovo Top Partners Award.

Nasza firma cieszy się ogromnym zaufaniem klientów. W ciągu 7 lat działalności obsłużyliśmy już ponad 30 tys. podmiotów. Od początku działalności jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, słuchamy ich uwag i korzystamy z ich doświadczeń. Dlatego nasza oferta stale się rozszerza tak by sprostać Waszym oczekiwaniom.
Satysfakcja klientów jest dla nas priorytetem. W AJKOMP zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy dopasowują ofertę sklepu do Twoich indywidualnych potrzeb, posłużą radą i wsparciem w razie potrzeby.


Domeną AJKOMP jest atrakcyjna oferta. Posiadamy nowinki, których próżno szukać na polskim rynku, oraz asortyment wiodących producentów sprzętu elektronicznego w cenie lepszej niż konkurencja!
U nas zakupisz komputer, laptopa, tablet, monitor, telefon, wyposażysz kuchnię w najnowocześniejszy sprzęt AGD. Każdy produkt dostępny jest w kilku wersjach i kilkunastu konfiguracjach tak, by zakup był możliwie najlepiej spersonalizowany. Ponadto śledzenie naszej strony na Facebooku daje możliwość skorzystania z wielu ofert promocyjnych, wyprzedaży i ofert specjalnych.


Nasi pracownicy chętnie udzielą pomocy w doborze odpowiedniego sprzętu, wyjaśnią wszelkie wątpliwości i odpowiedzą na każde pytanie. Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10-18 . Możesz kontaktować się również z naszymi doradcami poprzez adres e-mailowy bok@ajkomp.pl.


Zakupy w AJKOMP to gwarancja satysfakcji, umożliwiamy zwrot towaru bez konieczności podawania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Dane osobowe niezbędne do zawarcia transakcji są chronione i wykorzystywane jedynie na potrzeby realizacji zamówienia. Wszelkie pytania, uwagi, reklamacje i zwroty wyjaśniane są na bieżąco. Do wszystkich zamówień dołączany jest dowód zakupu w postaci faktury VAT lub paragonu fiskalnego.

"Ogłoszenia, reklamy, cenniki i inne informacje, zamieszczone na stronach sklepu internetowego www.ajkomp.pl, poczytuje się w razie wątpliwości nie za ofertę, lecz za zaproszenie do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu cywilnego). Nie stanowią one również zapewnienia sprzedawcy w rozumieniu ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego."
AJKOMP.PL © 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone.